Blog
COVID-19 ile İlgili Bilgilendirme

Rentiva olarak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilecek araba kiralama işlemlerine dair bazı güncellemeler ve önerilerimizi paylaşmak isteriz.

Rentiva Yeni Mobil Arayüzüyle Yayında!

Bir süredir üzerinde çalıştığımız Rentiva yeni arayüzü mobil uygulamamızda yayında. Yeni arayüzümüz kullanıcı deneyimini ön planda tutarken, birçok alana erişim kolaylığını sağlıyor.

14 Şubat'ta Sevgilinizle Gezebileceğiniz Yerler

Rentiva’dan kiraladığınız favori aracınızla İstanbul ve çevresinde sevgilinizle keyifle gezebileceğiniz yerleri de sizler için listeledik.

Tarih 07/02/2020
Arabanızı Kışa Hazırlayın
Blog Tag Araç Bakımı
Arabanızı Kışa Hazırlayın

Olası aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalı ve yola çıkmadan önce mutlaka aracınızı kışa hazır hale getirmelisiniz. Peki aracınızı kışa nasıl hazırlayabilirsiniz?

Rentiva ile Haftasonu Kaçamağı: "İğneada Longoz Ormanları"

Rentiva ile araç kiralama yaparak doğanın bütün güzelliklerini içerisinde barındıran İğneada Longoz Ormanları’na küçük bir kaçamak yapabilirsiniz.

Rentiva.com Aralık Ayının En Çok Kiralanan Aracı: "Hyundai i20"

Rentiva sahibinden araba kiralama platformu Aralık ayında yapılan kiralama işlemlerinde Hyundai i20, en çok kiralanan araç olmayı başardı.

Rentiva'da 2019 Yılında En Çok Kiralanan Araçlar ve Diğer Detaylar

Rentiva olarak 2019 yılında en çok kiralanan araçlar nedir diye merak ettik ve inceledik. İşte ortaya çıkan sonuçlar.

Arabada Dinlenebilecek 2020 Yol Şarkıları Listesi

Arabada dinlenebilecek yol şarkıları için 2019-2020 yılına ait en iyi parçaları bir araya getirdik. Sizler de Rentiva ile araç kiralama yaparak yola çıkabilirsiniz.

Araç Kiralama Trendleri ve Öngörüler - Kazancınızı Koruyun

Yaz aylarında üst seviyeye çıkan ancak kış aylarında gerileme yaşayan araç kiralama sektöründe gelirinizi nasıl koruyabilirsiniz gibi konulara değineceğiz.

Araçtaki Sigara Kokusu Nasıl Giderilir?

Aracınızdan sigara kokusunun çıkmasını istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, işte araçtaki sigara kokusu nasıl giderilir konusunda sizler için hazırladığımız mini rehber ve detaylar.