Bırakın aracınız sizin için çalışsın!

Hemen aracınızı listeleyin, kazanmaya başlayın

Araç Kirala

Aracını Ekle

 

Kayıt Ol

Rentiva uygulamasını telefonuna indir, gerekli kişisel ve ehliyet bilgilerini girerek güvenli bir şekilde kayıt ol.

 

Aracını Listele

Gerekli bilgiler, aracın kiralamaya uygun olduğu tarihler ve güzel çekilmiş birkaç fotoğraf ile birlikte aracını sisteme ücretsiz kaydet. Unutma, araç fotoğrafları ne kadar güzel olursa, aracın o kadar ilgi çeker.

 

Mükemmel Aracı Bul

Kiralama yapmak istediğin yer ve tarihi seçerek uygun araçları görüntüle ve sana en uygun aracı seç

 

Rezervasyon İsteklerini Yanıtla

Aracını kiralamak isteyer birisi olduğunda bir bildirim alacaksın. Bildirimi görür görmez rezervasyon isteiğini görüntüle, kabul veya reddet. Aklına takılan bir soru olursa kiralamak isteyen kişiye uygulama üzerinden mesaj gönder.

 

Rezervasyon Yap

Senin için mükemmel aracı bulduktan sonra kiralama yapmak için araç sahibine rezervasyon isteği gönder. Araç sahibi sormak istediği sorular için uygulama üzerinden sana mesaj gönderebilir, kiralama istediğini kabul veya reddedebilir.

 

Aracını Kiralayan ile Buluş

Belirlediğiniz tarih ev saatter aracını kiralamak isteyen kişi ile buluş. Aracın kilometre ve yakıt miktarını birlikte kontrol ettikten sonra aracı teslim et.

 

Aracı Teslim Al

Rezervasyonun onaylandıktan sonra araç sahibi ile ortaklaşa karar verdiğiniz saat ver yerde buluş, aracı incele, anahtarı al ve yola çık!

 

Arkana Yaslan ve Kazan

Sen rahatlamana bak ve kazandığın ek geliri düşün. Unutma, biz tam kapsamlı sigorta ile aracının güvenliği için her detayı düşündük.

 

Yola Çık

İster şehirden uzaklaş, ister şehrin tam içinde eğlenceye dal. Hayallerinin peşinden yola çık ve paylaşılacak anılar biriktir.

 

Aracını Teslim Al

Aracını kiralayan kişi ile buluş, aracı kontrol et ve teslim al. Rentiva'yı daha da güvenli yapabilmemiz için aracını kirayalan kişiyi uygulama üzerinden değerlendirmeyi unutma.

 

Aracı Teslim Et

Araç sahibi ile anlaştığınız tarih ve saatte buluş, aracı teslim et ve bir sonraki yolcuğuluğunu planlamaya başla.