RENAULT Megane

2020
Üsküdar/İstanbul
Adnan
Adnan
46 Kiralama
Ort. 35 dakikada yanıt
10₺ /günlük
min. 1 gün
Teslimat noktaları bulunmamaktadır.
23 Haziran
08:00
26 Haziran
08:00
10₺ /günlük
min. 1 gün

Sorunsuz kiralama deneyimin için Rentiva her adımda yanında.


Araç Sahibinin Mesajı
Lütfen, dikkatlice ve tamamını okuyunuz... Renault Megane marka araç 80.000 kilometrede, dizel ve otomatik viteslidir. Arabayı teslim almak veya teslim etmek için Üsküdar Altunizade veya Çekmeköy Madenler lokasyonları uygundur. Tüm bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, sürüş güvenliği ve konforu engelleyecek herhangi bir arızası veya eksiği bulunmamaktadır. 3 güne kadar kiralamalarda her gün için 300 kilometre kullanım hakkı vardır. 3 günden sonra her gün için 100 km kullanım sınırı uygulanmaktadır. Km aşım ücreti, km başına 4 TL'dir. Arabada sigara içilmemektedir. Ayrıca yolcu haricinde, evcil hayvan, eşya vb. taşınması yasaktır. Aracın sadece Kiralama Sözleşmesi yapılan kişi tarafından kullanılması gerekmektedir. Bu kişi haricinde, başka kişiler tarafından kullanılmasının tespiti halinde; kiralayan, kiralama süresi bitmeden de sözleşmeyi sonlandırma ve aracı geri alma hakkına sahiptir. Ayrıca, kiralayan dışında başka birinin kullanımı sırasında oluşabilecek hukuki ve finansal sorumluluk, kiralayana aittir. Araç kaskosunda 15.000 TL muafiyet bulunmaktadır. Yani olası bir kaza nedeniyle oluşan hasar bedelinin 15.000 TL’si kiracı tarafından, aşan kısmı sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Araç Özellikleri

Otomatik
Dizel
KM 100000

Kullanıcı Yorumları

Mert Bakım
Mert
Adnan bey çok misafir perver benzin istasyonunda buluşuyor full depo verip full depo veriyorsunuz tavsiye ederim
Muhammed Arikan
Muhammed
Cok teşekkür ederim Adnan bey iyi bir kiralama oldu
Ömer ÖZMEN
Ömer
Hersey için teşekkürler Adnan Bey Kesinlikle sorunsuz bir kiralama oldu araç denildiği gibi temiz ve konforlu tekrardan teşekkürler

Kiralama Şartları

1-3 Gün arası günlük 300 km sınır, sonraki her gün içinse günlük 100 km sınır sonrasında km başı 50krş olarak ücretlendirilecektir.
Araçta sigara içilmez

Teslimat Noktaları

Üsküdar (2)
Çekmeköy (0)

10₺ /günlük
min. 1 gün
Teslimat noktaları bulunmamaktadır.
23 Haziran
08:00
26 Haziran
08:00
10₺ /günlük
min. 1 gün

Sorunsuz kiralama deneyimin için Rentiva her adımda yanında.

Bir sorun mu var?
Bizi ara, cevaplayalım. haftanın her günü 09:00-21:00