Şoförlü Araç Kiralama İhtiyacınız Olduğunda Rentiva Yanınızda
11/04/2017, 00:00
Şoförlü Araç Kiralama İhtiyacınız Olduğunda Rentiva Yanınızda

Türkiyenin kişiden kişiye araç kiralama platformu Rentiva kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunabilmek ve araç paylaşımının yaygınlaşmasını sağlamak için kendini geliştirmeye ve yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Rentiva kullanıcıları artık şoförlü araç kiralama konusunda da ihtiyaçlarına en uygun arabayı Rentiva internet sitesi ve Android - IOS uyumlu mobil uygulaması sayesinde kolayca kiralayabiliyor.

Rentiva ile Şoförlü Araç Kiralama

Rentiva ile uygun fiyata, güvenilir ve kolay bir şekilde kolayca şoförlü araç kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz. İster havalimanı transferlerinizde ister iş gezilerinizde şoförlü araç kiralama yapabilir, VIP araç kiralamanın en kolay halini deneyimleyebilirsiniz. VIP araçlarımızın yanında günlük kullanımınız için ekonomi ve orta büyüklükte araçlar da listelenmektedir. Şoförlü araç kiralama için gördüğünüz fiyatlara şoför ücreti dahildir. 

Düğün, nişan gibi özel günlerinizde, iş gezilerinizde ya da toplantılarınızda, özel günlerde ulaşım sorununu ortadan kaldırmak ve rahat bir yolculuk için şoförlü araç kiralama ihtiyacınız için Rentiva'da uygun fiyata ve kolayca şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

Nasıl Şoförlü Araç Kiralarım?

Rentiva ile şoförlü araç kiralamak için sisteme üye olmanızın ardından, üyeliğinizi onaylamanız gerekiyor. Daha sonra seçtiğiniz aracı beğenerek araç sahibine bir talep gönderiyorsunuz. Ardından araç sahibi belirttiğiniz tarihlerde uygunsa talebinizi onaylıyor ve kiralama işleminiz belirttiğiniz tarihlerde başlıyor.

Yeni blog yazılarımızdan, Rentiva.com avantaj ve fırsatlarından haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

https://www.facebook.com/rentivacom/

https://www.instagram.com/rentivacom

Ford'un Elektrikli Hibrit Otomobil Satışları 2016'da %38 Arttı
Cenevre Fuarı'nda Yeni Araba Modelleri Tanıtıldı
Ford'un Elektrikli Hibrit Otomobil Satışları 2016'da %38 Arttı
Cenevre Fuarı'nda Yeni Araba Modelleri Tanıtıldı