Sıfır Sermaye ile İş Kurmak Artık Çok Kolay
23/11/2016, 00:00
Sıfır Sermaye ile İş Kurmak Artık Çok Kolay

Sıfır sermaye ile iş kurma yöntemlerinden biri olan kendi aracınızı kiralamayı bu yazımızda anlatıyoruz. Rentiva'da boşta duran aracınızı kiraya vererek hiç sermaye harcamadan ayda 1.500 TL ek gelir sağlayabilirsiniz. Aracınızı Rentiva'ya eklemek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Daha sonrasında, size gelecek kiralama isteklerini kabul ederek kiralamalara ve ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Aracınızı kiralamak için rent a car şirketi açmanıza, bir vergi levhası almanıza gerek yok. Şirket açıp, aracın sigortası için katlanmanız gereken rent a car kaskosunu da yapmanız gerekmemektedir. Aracınızı en kolay şekilde kiraya vermek için Rentiva.com’a kaydetmeniz yeterli. Bu sayede aracınızı kullanmadığınız zamanlarda kiraya vererek ek gelir elde etmenizi sağlar. Aracınızı dilediğiniz zaman kendiniz de kullanabilirsiniz.

Aracınızı Rentiva'ya kiraya vererek sıfır sermaye ile işinizi yürütmeye başlayabilirsiniz. Aracınız Rentiva'dan kiralandığı sürece ek olarak kaskolanmaktadır. Böylece, aracınıza normal kasko veya rent a car kaskosu yaptırmanıza da gerek kalmaz. Sadece zorunlu trafik sigortanızı yaptırmış olmanız yeterli.

İnternetten oturduğunuz yerden, kolayca aracınızı kiralayıp ek gelir elde edebilirsiniz. Tüm kiralama işlemlerinizi Rentiva.com internet sitesinden veya Rentiva iOS ve Android uygulamasından takip edebilirsiniz. Kiralama günü, kiracı ile buluşarak anahtarı teslim etmeniz yeterli.

Aşağıdaki formu doldurarak aracınızı sisteme kaydedebilirsiniz. Araçtan sorumlu ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Aklınıza takılan sorulara aşağıdaki videolardan cevap bulabilirsiniz. Bize her zaman +90 (850) 885 33 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

2016'nın En iyi Elektrikli Otomobilleri
2016'nın En iyi Elektrikli Otomobilleri