Rentiva.com Haziran Ayı’nın En Çok Kiralanan Aracı: “Skoda Rapid”
01/07/2019, 08:30
Rentiva.com Haziran Ayı’nın En Çok Kiralanan Aracı: “Skoda Rapid”

2012 yılında üretilmeye başlanan Skoda Rapid, B plus segmentinde yer alıyor. Aynı segmentte yer alan rakipleriyle kısa sürede rekabete girmeyi başardı. Geniş bagaj hacmi, bu aracın en önemli özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Bagaj hacmi ile de diğer rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor. Bagaj hacmi öne çıkmış olacak ki Rentiva.com’da da yer alan bu araç ortalamanın üzerindeki kiralama fiyatına rağmen, Haziran ayında Rentiva’da en çok kiralanan araç olmayı başardı.

Skoda Rapid Özellikleri


2 farklı versiyona sahip Skoda Rapid, yakıt tüketim performansıyla da dikkat çekiyor. 1.0 TSI ve 95 beygir, 1.0 TSI 110 beygirlik iki farklı versiyon bulunuyor. Her iki aracın da 999 silindir hacmi bulunuyor. İlk araç 160 torka sahipken, ikinci araç 200 torka sahip. 95 beygire sahip araç, 189 km hıza ulaşabilirken 100 km'ye 11.3 saniyede, 110 beygirlik araç 200 km hıza ulaşabilirken 100 km'ye 10.2 saniyede çıkıyor. Hızlanma süresinin, pazardaki rakiplerinin birçoğundan daha iyi olduğu görülüyor.

95 beygir araç şehir içinde 100 kilometre 5.5, şehirlerarası 4.1 ve ortalama 4.6 litre yakıt tüketimine sahip. 110 beygir araç ise 100 kilometrede şehir içinde 5.7, şehirlerarası 4.3 ve ortalama 4.7 litre yakıt tüketimine sahip. Her iki araçta 530 litre bagaj hacmine sahiptir.

Rentiva ile Skoda Kiralama


Rentiva.com, her markada olduğu gibi Skoda’da yenilikçi ve rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerine hizmet sunuyor. Günlük, haftalık ve aylık Skoda kiralama işlemleriniz için yapmanız gereken Rentiva’ya üye olmak ve aracınızı kiralamak.

Rentiva ile Skoda araba kiralamak için aşağıdaki linke tıklayınız.


Yeni blog yazılarımızdan, Rentiva.com avantaj ve fırsatlarından haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

https://www.facebook.com/rentivacom/

https://www.instagram.com/rentivacom

Babalar Gününde Babanızla İstanbul’da Yapabileceğiniz Aktiviteler
Yakıt Tüketimi Nasıl Düşürülür? Yakıt Tüketimini Düşürmek için 10 İpucu
Babalar Gününde Babanızla İstanbul’da Yapabileceğiniz Aktiviteler
Yakıt Tüketimi Nasıl Düşürülür? Yakıt Tüketimini Düşürmek için 10 İpucu