Hayallerini Erteleme

Yüzlerce araç arasından sana en uygun olanı seç, güvenle kirala.

Patlamayan Lastik (Michelin Uptis) Teknolojisi

Michelin tarafından geliştirilen ve Uptis adı verilen patlamayan lastikler, çok yakın bir zamanda yollarda karşımıza çıkacak ve hem bizi hem de çevreyi koruyacak.

2018 Yılı İlk 3 Ayında En Çok Satan Otomobiller ve Rakamlar

Türkiye’de 2018 yılında en çok satan otomobiller sizler için listeledik. Türkiye’de en çok satan otomobil markalarını listelerken aynı zamanda da satış rakamlarını da sizlere sunuyoruz.

Hem Suda Hem Karada Gidebilen Karavan

Çekme karavan olarak da işlev gören Sealander, amfibik bir araç olarak suda deniz motoruna dönüşme özelliğine sahip. 2016'da tüm dünyada satışa sunuldu.

Elektrikli Araba Lucid Air 'in Fiyatı Belli Oldu

ABD'nin yenilikçi firması olarak dikkat çeken Lucid Motors, Lucid Air ismini verdiği elektrikli aracını geçtiğimiz yıl Aralık ayında tanıtmıştı. Aracın fiyatı 165 bin dolar olarak belirlendi.

Elektrikli Araçlarla İlgili Bilinmesi Gereken Kavramlar

Batarya grubunda depoladığı elektrik enerjisini, elektrik motorlarında hareket enerjisine çevirerek ulaşım sağlayan elektrikli araç kullanımı ve otomotiv sektörünün elektrikli araçlara olan ilgisi gün geçtikçe artış gösteriyor.

Elektrikli Araçların Türkiye’deki Yeri

Elektrikli araç; batarya grubunda depoladığı elektrik enerjisini, elektrik motorlarında hareket enerjisine çevirerek ulaşım sağlayan araçlardır.

Otomobilde Hava Filtresi Nasıl Değiştirilir?

Hava filtresi, araç motorunun çalışırken ihtiyaç duyduğu havayı daha temiz, daha kullanışlı, dışarıdan gelebilecek iri tozları, küçük taş, kum parçacıkları gibi maddelerin motora gitmesini engeller.

Tek Kişilik Elektrikli Araç: Twizy

Tek kişilik elektrikli araç modellerinin öncülerinden olan Renault Twizy, kolay kullanımı ile de dikkatleri üstüne çekiyor. Üstelik fiyatı da son derece uygun!

Akü nedir? Bakımı nasıl yapılır?

Akü; kimyasal anlamda enerji depolayan ve gerektiğinde bu kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren cihazdır.

Sürücüsüz Araba hayatımızda Neleri Değiştirecek?

Otonom arabalar, yani sürücüsüz araba; insan müdahalesine gerek duymadan çevrisini algılama, hareket etme becerisine sahip yeni nesil arabalara verilen isimdir.

Hibrit Motor Nasıl Çalışır?

Hızla azalmakta olan fosil yakıtların yerine alternatif olarak geliştirilen yeni kaynakların araştırmaları hızla devam ederken, hibrit teknolojisi oldukça ilgi çekmektedir.

Dizel Araç Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dizel otomobiller, benzinli otomobillere oranla daha yüksek satış fiyatlarına sahiptir.