Hayallerini Erteleme

Yüzlerce araç arasından sana en uygun olanı seç, güvenle kirala.

Rentiva ile Hafta Sonu Kaçamağı: "Ballıkayalar Tabiat Parkı"

Uygun fiyatlara araba kiralama imkanı sunan Rentiva aracılığıyla kiralayacağınız araçla güzel bir hafta sonu geçirmek için Ballıkayalar Tabiat Parkı’nı tercih edebilirsiniz.

Rentiva ile Sonbahar Kaçamağı: "Bolu Yedigöller"

Sizler de hazır sonbahar aylarında yer alıyorken Rentiva ile sahibinden araç kiralayabilir, sevdiklerinizle ve ailenizle güzel bir haftasonu geçirmek için Bolu Yedigöller’e gidebilirsiniz.

30 Ağustos’ta İstanbul’da Gezilecek Yerler

Rentiva olarak 30 Ağustos tatilinde Atatürk’ün İstanbul’da en çok sevdiği yerleri ve Atatürk’le ilgili müze ve diğer yerleri sizin için listeledik.

İstanbul’da Görmeniz Gereken 10 Plaj

Rentiva.com ile kiraladığınız araçla, İstanbul’un sahil şeridini gezmeye hazırsanız, stanbul’un en iyi 10 plajını yazımızın devamında keşfedip yola çıkabilirsiniz.

İstanbul Hanları – 3. Bölüm

Geçmişe tanıklık eden taş duvarlar ve ziyaretcilerini tarihin izlerinin büyüleyici yolculuğuna taşıyan İstanbul Hanları yazı dizimizde bu bölümde sizlerle Galata bölgesinde yer alan İstanbul Hanları.

Sonbahar Gezileri Bir Başka Güzel

Yaz bitti ama tatil yapmaya doyamadınız mı? Arada bir kaçamak yapmak , yazın pahalı olması nedeniyle gidemediğiniz yerleri gezip görmek için sonbahar biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Bursa’da Gezilecek Yerler

Bursa, doğal güzelliklerinin yanı sıra gelişen sanayisi ile de Dünya’nın dikkatini çekmeye başlayan bir şehir oldu. Sanayi ve ticaret merkezi olan Bursa, Türkiye’nin en büyük dördüncü şehri.

İstanbul Hanları – 1. Bölüm

Üç imparatorluğa başkentlik yapan İstanbul tarihin en eski şehirlerinden biri. Pek çok tarihi esere ev sahipliği yapan İstanbul’un en önemli kültürel miraslarından biri de hanlar.

İstanbul Hanları – 2. Bölüm

İstanbul’da Osmanlı Dönemine ait ilk hanlar Fatih Sultan Mehmet tarafından inşa edilmiştir. İlk inşa edilen han ise Bedesten yakınındaki Bodrum Kervansarayı’dır.