Blog
Arabali.com ve Garajyeri Birleşti ve RENTIVA olduk!

Türkiyenin en büyük iki araç paylaşım platformu birleşti

Araç fotoğrafı çekim rehberi

Aracının fotoğrafları ilanın için oldukça önemlidir. Güzel, pürüzsüz çekilmiş fotoğraflar aracın kiralanma oranını %50’ye kadar arttırmaktadır.

08/08/2017
test
test

kisa aciklama

Yeni 2017 SEAT Ibiza21

Her geçen gün daha da ağırlaşıp, büyüyen ve C-sınıfı ölçülerine yaklaşan B-sınıfı (supermini) otomobillere bir yeni model daha ekleniyor; beşinci nesil SEAT Ibiza.

Yeni Golf Fiyatları Açıklandı

Alman otomotiv devinin tasarım ve donanım özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken, sektörün en popüler araçları arasında yer alan yeni Golf'ün Türkiye fiyatları netlik kazandı

TestTitle

Test description

Yeni ehliyetler nasıl alınacak

Yeni ehliyetler yeni yılla birlikte dağıtılmaya başlandı. Ehliyetini ilk kez alacaklara yeni ehliyet verilirken, eski ehliyeti olanlar gerekli evraklarla birlikte yeni ehliyetlerini alabilecekler.

21 Nisan TRT Radyo 1 Girişimci Türkiye Konuğu: Garajyeri.com

Araç sahipleri boşta duran araçlarını sistem üzerine kaydederek ek gelir elde ederlerken, araca ihtiyacı olan kişiler ise Garajyeri’ne üye olarak kendilerine en uygun ve en yakın aracı sahibinden direk kiralama şansı elde edebiliyorlar.

En Az Arıza Yapan Araçlar

Otomobil alırken tüm kullanıcıların en çok dikkat ettiği özellik, satın alacakları aracın performansı, yakıt tasarruflu oluşu, fiyatının yanı sıra aracın kalitesi de oluyor.

En Pahalı Otomobiller

Dünya çapında otomobil sektörü gün geçtikçe kendini geliştiriyor ve yeniliyor. Yeni tasarım ve özelliklerle piyasa sürülen araçların fiyatları da özelliklerine göre artış gösteriyor haliyle.