Blog
Rentiva.com Haziran Ayı’nın En Çok Kiralanan Aracı: “Skoda Rapid”

Skoda Rapid, Rentiva.com’da da yer alan bu araç ortalamanın üzerindeki kiralama fiyatına rağmen, Haziran ayında Rentiva’da en çok kiralanan araç olmayı başardı.

Rentiva Güvenilir Midir? Aracımı Kiralayabilir Miyim?

Rentiva Türkiye’nin ilk kişiden kişiye araç kiralama ağıdır. Burada araç sahipleri, araçlarını kullanmadıkları zamanlar için kiraya vererek ayda 1500 TL'ye kadar ek gelir sağlayabiliyorlar.

Araç Kiralamak Avantajlı mı?

Peki araç kiralamak satın almaktan daha mı avantajlı? Araç kiralamanın avantajları nelerdir? diye düşünüyorsanız bu soruları sizler için yanıtlamaya çalıştık. Faydalı olması dileğiyle.

İzmir'de Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum

Aracını kiraya vermek, araç masraflarını azaltmak, ek gelir kazanmak gibi düşüncelerin varsa doğru yerdesin. Rentiva ile İzmir'de aracını kiraya ver, ek gelir kazan.

Şoförlü Araç Kiralama İhtiyacınız Olduğunda Rentiva Yanınızda

Rentiva kullanıcıları artık şoförlü araç kiralama konusunda da ihtiyaçlarına en uygun arabayı Rentiva internet sitesi ya da Android ve IOS uyumlu mobil uygulaması sayesinde kolayca kiralayabiliyor.

Rentiva'nın En Çok Kazanan Araç Sahibi Olman İçin Tüyolar

Aracınızı ne kadar iyi sergilerseniz kiralanma şansı o kadar yüksek olacaktır. Kaliteli fotoğraflar yüklemeniz aracınızın kiralanma potansiyelini %20 arttıracaktır.

Arabamı Kiraya Vererek Gelir Elde Edebilir Miyim?

Arabam ile yatırım yapmam mümkün mü? Arabamı kiralayarak gelir elde edebilir miyim? Araba kiralama şirketlerine araç vermek doğru mu?

Bireysel Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Şirketler için araç kiralamanın, araç satın almaya göre ne kadar çok faydası olduğunu herkes söyler. Bakım masrafının olmaması, aylık gider gösterilmesi, arıza yaptığında ücretsiz başka bir araçla değiştirme gibi birçok avantaj sağlar.

Araç Kiralamak Yerine Otobüsle Seyahat Etmek

Otobüsle uzun yolculuk yapmak aslında keyifli olabilir. Birde yanınızda kafa dengi bir arkadaşınız ve multimedya aletleriniz (USB bellek içinde film, tablet bilgisayar vb.) varsa yolun nasıl geçtiğini farketmeden istediğiniz yere varırsınız.

Paylaşım Ekonomisi

Dünya’da paylaşım ekonomisinin gelişmesine paralel olarak sahiplik algısı da değişiyor. Tüm ihtiyaçları satın alarak karşılamaya çalışmak büyük bir ekonomik güç gerektiriyor. Bunun yerine insanlar sahip olduklarını belli bir ücret karşılığında birbirleri ile paylaşarak maksimum fayda sağlamayı daha uygun buluyorlar.