Hayallerini Erteleme

Yüzlerce araç arasından sana en uygun olanı seç, güvenle kirala.

Araç Kiralama Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Araç kiralama fiyatlarında firmalar arasında büyük farklar olmasada ucuz araç kiralama için araştırma gerekiyor. Peki araç kiralama fiyatlar nasıl belirleniyor?

İstanbul’da Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum!

Aracımı kiraya vermek istiyorum ve ekstra gelir elde etmek istiyorum diyorsan Arabalı tam sana göre. Türkiye’nin sahibinden araba kiralama platformu Arabalı, kurduğu güvenilir sistemi ile ekstra gelir elde etmek istediğiniz araçlarınızı kiraya verebilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Araç Kiralamak Avantajlı mı?

Peki araç kiralamak satın almaktan daha mı avantajlı? Araç kiralamanın avantajları nelerdir? diye düşünüyorsanız bu soruları sizler için yanıtlamaya çalıştık. Faydalı olması dileğiyle.

İzmir'de Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum

Aracını kiraya vermek, araç masraflarını azaltmak, ek gelir kazanmak gibi düşüncelerin varsa doğru yerdesin. Rentiva ile İzmir'de aracını kiraya ver, ek gelir kazan.

Şoförlü Araç Kiralama İhtiyacınız Olduğunda Rentiva Yanınızda

Rentiva kullanıcıları artık şoförlü araç kiralama konusunda da ihtiyaçlarına en uygun arabayı Rentiva internet sitesi ya da Android ve IOS uyumlu mobil uygulaması sayesinde kolayca kiralayabiliyor.

Araç Kiralamak İçin Neler Gerekli?

Rentiva ile İstanbul’un her noktasında ihtiyacınıza en uygun arabayı bulmanız mümkün. Rentiva'da araç kiralama şartları neler, araç kiralamak için ne gerekli diyorsanız sorularınızı bu yazımızda yanıtlamaya çalıştık.

Aylık Araç Kiralamanın Kolay Yolu: Rentiva

Yıllık, aylık uzun dönem araç kiralama için yapmanız gereken tek şey Rentiva'ya üye olup aylık kiralama yapmak istediğiniz araca istek göndermek.

Rentiva'nın En Çok Kazanan Araç Sahibi Olman İçin Tüyolar

Aracınızı ne kadar iyi sergilerseniz kiralanma şansı o kadar yüksek olacaktır. Kaliteli fotoğraflar yüklemeniz aracınızın kiralanma potansiyelini %20 arttıracaktır.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralama günümüzde gittikçe popüler hale gelmekte ve yaygınlaşmaktadır. Günlük araç kiralama ya da uzun dönem araç kiralamalarınızda nelere dikkat etmelisiniz? sizin için listeledik. Faydalı olması dileğiyle!

Arabamı Kiraya Vererek Gelir Elde Edebilir Miyim?

Arabam ile yatırım yapmam mümkün mü? Arabamı kiralayarak gelir elde edebilir miyim? Araba kiralama şirketlerine araç vermek doğru mu?

Araç Kiralamak Satın Almaktan Daha Avantajlı Mı?

Araç ihtiyacınız var ancak satın almak ve sonrasındaki masraflarla uğraşmak istemiyorsanız bu yazımız tam size göre. Araç kiralamak avantajlı mı?

Daha fazla kiralama talebi alabilmek için ipuçları

Rentiva.com üzerinden aracını kiraya vermeye karar verdin, profil oluşturdun, ekibimizle iletişime geçtin, sistemin işleyişini öğrendin, kiralama taleplerini almaya başladın.

Ek Gelir Kazanmak İçin Yeni Yol: Arabanı Kiraya Vermek

Türkiye'nin ilk ve tek kişiden kişiye araç kiralama hizmeti sunan platformu Rentiva sayesinde aracını kullanmadığın zamnalarda kiraya vererek ek gelir kazanman mümkün.

Araba Kiralayarak Yapabilecekleriniz Nelerdir?

Rentiva internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden ihtiyacınıza en uygun arabayı kiralayıp, rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. Araç kiralayarak yapabilecekleriniz ile ilgili sizin için bir kaç öneri hazırladık, keyifle okumanız dileğiyle.

Bireysel Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Şirketler için araç kiralamanın, araç satın almaya göre ne kadar çok faydası olduğunu herkes söyler. Bakım masrafının olmaması, aylık gider gösterilmesi, arıza yaptığında ücretsiz başka bir araçla değiştirme gibi birçok avantaj sağlar.

Araç Kiralamak Yerine Otobüsle Seyahat Etmek

Otobüsle uzun yolculuk yapmak aslında keyifli olabilir. Birde yanınızda kafa dengi bir arkadaşınız ve multimedya aletleriniz (USB bellek içinde film, tablet bilgisayar vb.) varsa yolun nasıl geçtiğini farketmeden istediğiniz yere varırsınız.

Paylaşım Ekonomisi

Dünya’da paylaşım ekonomisinin gelişmesine paralel olarak sahiplik algısı da değişiyor. Tüm ihtiyaçları satın alarak karşılamaya çalışmak büyük bir ekonomik güç gerektiriyor. Bunun yerine insanlar sahip olduklarını belli bir ücret karşılığında birbirleri ile paylaşarak maksimum fayda sağlamayı daha uygun buluyorlar.