Hayallerini Erteleme

Yüzlerce araç arasından sana en uygun olanı seç, güvenle kirala.

Araç Kiralama Trendleri ve Öngörüler - Kazancınızı Koruyun

Yaz aylarında üst seviyeye çıkan ancak kış aylarında gerileme yaşayan araç kiralama sektöründe gelirinizi nasıl koruyabilirsiniz gibi konulara değineceğiz.

Beş Yıldızlı Yorum Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Şimdi sizlere Rentiva üzerinden yapılan kiralamalarda beş yıldızlı yorum almak için ipuçları paylaşacağız. Bu ipuçları ile daha fazla talep alabilirsiniz.

Rentiva'da Gelirinizi Artırabilmeniz İçin 5 İpucu

Şimdi sizlere Rentiva’da gelirinizi artırabilmeniz için 5 ipucu vereceğiz. Rentiva ekibinden, aracınızla daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilecek bazı ipuçları.

Aracınızı Uzun Dönem Kiralama İçin Hazırlayın

Aracınızı uzun dönem araç kiralama için hazırlamanız için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Kira sürecini daha güvenli ve basit hale getirmek için bazı önerileri sizlerle paylaşıyoruz.

Rentiva.com Eylül Ayının En Çok Kiralanan Aracı: Renault Fluence

Her segmentten farklı araçlara rahatlıkla ulaşabileceğiniz Rentiva’da eylül ayında Renault Fluence ayın en çok kiralanan aracı olmayı başardı.

Rentiva ile Hafta Sonu Kaçamağı: "Ballıkayalar Tabiat Parkı"

Uygun fiyatlara araba kiralama imkanı sunan Rentiva aracılığıyla kiralayacağınız araçla güzel bir hafta sonu geçirmek için Ballıkayalar Tabiat Parkı’nı tercih edebilirsiniz.

Rentiva ile Sonbahar Kaçamağı: "Bolu Yedigöller"

Sizler de hazır sonbahar aylarında yer alıyorken Rentiva ile sahibinden araç kiralayabilir, sevdiklerinizle ve ailenizle güzel bir haftasonu geçirmek için Bolu Yedigöller’e gidebilirsiniz.

En Uygun Kiralık Araç Seçenekleri Rentiva'da!

Dünyada ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler için önemli bir çözüm haline gelen araç kiralama, ülkemizde de fazlasıyla tercih ediliyor.

Rentiva.com Ağustos Ayı’nın En Çok Kiralanan Aracı: “Volkswagen Polo”

Polo, Rentiva üzerinde ağustos ayında en çok kiralanan araç olmayı başardı. Volkswagen Polo, uygun fiyatlarıyla Rentiva’da. Kiralamak için hemen tıklayın.

Aracınızı Kiraya Vermeniz İçin 5 Sebep

Araba paylaşımı olarak da adlandırılan sahibinden araba kiralama sistemiyle sadece ek gelir edebilir ve araç masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Aracımı Kiraya Vererek Gelir Elde Edebilir miyim?

Rentiva, araç sahipleriyle araba kiralamak isteyenleri bir araya getirerek, uygun fiyatla araç kiralama ve araç sahiplerine ek gelir elde etme imkanı sağlıyor.

Rentiva.com Haziran Ayı’nın En Çok Kiralanan Aracı: “Skoda Rapid”

Skoda Rapid, Rentiva.com’da da yer alan bu araç ortalamanın üzerindeki kiralama fiyatına rağmen, Haziran ayında Rentiva’da en çok kiralanan araç olmayı başardı.

Araç Kiralama Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Araç kiralama fiyatlarında firmalar arasında büyük farklar olmasada ucuz araç kiralama için araştırma gerekiyor. Peki araç kiralama fiyatlar nasıl belirleniyor?

İstanbul’da Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum!

Aracımı kiraya vermek istiyorum ve ekstra gelir elde etmek istiyorum diyorsan Rentiva tam sana göre. Türkiye’nin sahibinden araba kiralama platformu Rentiva, kurduğu güvenilir sistemi ile ekstra gelir elde etmek istediğiniz araçlarınızı kiraya verebilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama İhtiyacınız Olduğunda Rentiva Yanınızda

Rentiva kullanıcıları artık şoförlü araç kiralama konusunda da ihtiyaçlarına en uygun arabayı Rentiva internet sitesi ya da Android ve IOS uyumlu mobil uygulaması sayesinde kolayca kiralayabiliyor.

Aylık Araç Kiralamanın Kolay Yolu: Rentiva

Yıllık, aylık uzun dönem araç kiralama için yapmanız gereken tek şey Rentiva'ya üye olup aylık kiralama yapmak istediğiniz araca istek göndermek.

Rentiva'nın En Çok Kazanan Araç Sahibi Olman İçin Tüyolar

Aracınızı ne kadar iyi sergilerseniz kiralanma şansı o kadar yüksek olacaktır. Kaliteli fotoğraflar yüklemeniz aracınızın kiralanma potansiyelini %20 arttıracaktır.

Ek Gelir Kazanmak İçin Yeni Yol: Arabanı Kiraya Vermek

Türkiye'nin ilk ve tek kişiden kişiye araç kiralama hizmeti sunan platformu Rentiva sayesinde aracını kullanmadığın zamnalarda kiraya vererek ek gelir kazanman mümkün.