Aylık Araç Kiralamanın Kolay Yolu: Rentiva
03/04/2017, 00:00
Aylık Araç Kiralamanın Kolay Yolu: Rentiva

Bireysel uzun dönem kiralamarınızda da Rentiva yanınızda! Yıllık, aylık uzun dönem araç kiralama için yapmanız gereken tek şey Rentiva'ya üye olup aylık kiralama yapmak istediğiniz araca istek göndermek. Artık aylık araç kiralama işlemlerinizde de Rentiva sizinle!


Taahhütsüz Aylık Araç Kiralamanın En Kolay Yolu: Rentiva

Türkiye'nin ilk ve tek kişiden kişiye araç kiralama platformu olarak hizmet veren Rentiva, size en uygun ve en yakın aracı uygun fiyata kiralamanıza olanak sağlar. Arabaya ihtiyacınız olduğu an Rentiva mobil uygulaması ya da internet sitesi üzerinden aradığınız özellikleri seçerek size en uygun aracı kolayca kiralayabilirsiniz. 

Günlük, haftalık ve aylık kiralamalarda; uygun fiyat, yakınlık ve hızlı araç kiralama olanağı sunan Rentiva, kısa ve uzun dönem kiralık araba seçenekleriyle dikkat çekiyor. Aylık kiralamalarda ihtiyacınız olan ve aradığınız özelliklerdeki aracı sahibinden kolayca kiralamanız için tek yapmanız gereken, kiralamak istediğiniz araca istek göndermek. İsteğiniz onaylandıktan sonra ödemeyi sistem üzerinden gerçekleştirip, aracınızı teslim alabilirsiniz.

Uzun Dönem Kiralamalarda Vale İle Aracınız Kapınızda!

Aylık kiralık araçlarda özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak size en uygun aracı kolayca seçebilirsiniz. Taahhütsüz aylık ve uzun dönem araç kiralamada dilerseniz aracı kapınızda teslim alabilirsiniz. Rentiva'nın sağladığı vale hizmeti sayesinde, seçtiğiniz araca kiralama isteği gönderirken vale talebinde bulunarak aracı kapınızda teslim alıp, konforun keyfini sürebilirsiniz.

Rentiva ile artık aylık araç kiralamak çok kolay : Aracını seç, istek gönder ve teslim al ! Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeni blog yazılarımızdan, Rentiva.com avantaj ve fırsatlarından haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

https://www.facebook.com/rentivacom/

https://www.instagram.com/rentivacom

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Ford'un Elektrikli Hibrit Otomobil Satışları 2016'da %38 Arttı
Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Ford'un Elektrikli Hibrit Otomobil Satışları 2016'da %38 Arttı