Rentiva ile Hangi Araba Ne Kadar Kazandırır?
25/12/2018, 08:54
Rentiva ile Hangi Araba Ne Kadar Kazandırır?

Rentiva.com üzerinden kiraya vereceğeniz araçların kazançları marka, model, sınıf ve aracın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer genç ve iyi bir marka aracınız varsa sistem üzerinden oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca günlük yerine aylık olarak vereceğiniz kiralamalar ile kazancınızı daha da artırabilirsiniz.

Rentiva.com ile ortalama en çok kazandıran araçların başında Mercedes E serisi gelmektedir. Mercedes E serisi aracınızı aylık olarak kiraya vererek 5 bin lira üzerinde kazanç sağlayabilirsiniz. Peki Arabalı'dan hangi araba ile ne kadar kazanabilirsiniz?


Rentiva.com ile Ekstra Gelir Yaratın!

Arabalı ile kiraya vereceğiniz arabalarınız günlük, haftalık veya aylık kazanç sağlayabilir. Peki hangi araba ne kadar kazandırıyor? Alt Segment Araçlar için Günlük Kazançlar – (Kazançlar farklılık gösterebilir.)
Marka - Model Ort. Günlük Fiyat Aylık Ort. Kazanç Ort. Kira Gün Sayısı
1 FİAT - Albea 65 TL 1800 TL 18
2 FİAT – Linea 80 TL 2100 TL 17
3 Renault Clio 85 TL 2400 TL 15
Yukarıdaki tabloyu yorumlayacak olursak, sistem üzerinden kiraya verilen Fiat Albea araç ayda ortalama 18 gün kiralanıyor. Günlük kazanç * gün sayısı ile çarparak kazancı bulabilirsiniz. Ancak araç aylık olarak kiraya verilmiş olsaydı, kazanç durumu 4. sütundaki gibi olacaktır. Yani aracınızı aylık olarak kiraya vermeniz durumunda hem sabit hem de yüksek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Küçük Araçlar için Günlük Kazançlar – (Kazançlar farklılık gösterebilir.)
Marka - Model Ort. Günlük Fiyat Aylık Ort. Kazanç Ort. Kira Gün Sayısı
1 OPEL - Corsa 84 TL 2250 TL 12
2 HYUNDAİ - i20 85 TL 2300 TL 14
3 TOYOTA - Yaris 90 TL 2400 TL 10
Tablodaki araçlar genel olarak küçük ve marka araçlar. Bu araçların günlük fiyatları biraz daha yüksek olmakla birlikte aylık kiraya verilen gün sayısı biraz daha düşük. Ancak aylık olarak kiraya verilmiş olsa ortalama 2 bin lira üzeri kazanç sağlayabilirsiniz. Lüks Araçlar için Günlük Kazançlar – (Kazançlar farklılık gösterebilir.)
Marka - Model Ort. Günlük Fiyat Aylık Ort. Kazanç Ort. Kira Gün Sayısı
1 BMW 5 Serisi 275 TL 6300 TL 6
2 MERCEDES C Serisi 260 TL 5750 TL 7
3 VOLVO - S60 210 TL 5000 TL 10
Yine Lüks Araçlar tablosunda da görebileceğiniz gibi günlük fiyat ile aylık fiyat arasındaki fark kiralanan gün sayısına da yansımaktadır. Bu araçları da aylık olarak kiralamış olsanız, aylık kazancınız da o oranda artmış oluyor diyebiliriz.

Araç Kiralamada Temel Etken Nedir?

Bu noktada bir numaralı etken genel kuralları sağlıyor olmanız. Elbette aracınızın da belirli şartları sağlaması gerekli. Sonrasında aracınızı ister kendiniz ister Rentiva.com'a kiraya vererek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yeni blog yazılarımızdan, Rentiva.com avantaj ve fırsatlarından haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

https://www.facebook.com/rentivacom/

https://www.instagram.com/rentivacom

7 Önemli Araba Arıza İkaz Lambası ve Anlamları
Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum
7 Önemli Araba Arıza İkaz Lambası ve Anlamları
Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum