2019 Yılında Çıkması Beklenen 10 Araba
14/08/2018, 06:27
2019 Yılında Çıkması Beklenen 10 Araba

Her yıl otomobil markaları hem markalarını güçlendirmek hem de rakipleri ile daha iyi rekabet edebilmek adına daha iyi ve daha kaliteli modelleri piyasaya sürmek için yarışıyorlar. Teknoloji geliştikçe bu durum daha da önemli bir rekabet seviyesine ulaşıyor. Araba markaları 2019 yılında çıkaracakları modelleri ile piyasada daha sıkı yer edinmeyi amaçlıyor. Yeni özellikler eklenmiş, yenilenmiş tasarımlara sahip kaliteli araçlar ile piyasayı alt üst etmeye çalışan markalar bunun için sürekli çalışıyor. 2019 yılında çıkacak arabalar da buna en önemli örnek.

İşte 2019 Yılında Çıkacak Arabalar

İşte dünyaca ünlü markaların 2019 yılında piyasaya süreceği arabalar..

Alfa Romeo Grand SUV

Son yılların önemli markalarından olan Alfa Romeo, ürettiği modeller ile piyasada önemli bir konuma gelmiş durumda. Yeni modeli Alfa Romeo Grand SUV ise SUV tipi araçlar içerisinde önemli bir rekabete neden olabilir. Romeo’nun ürettiği araçlar içerisinde en büyük araç olan ve 400 beygir güce sahip olması bekleniyor. Ayrıca firmanın elektrikli araçlarından biri olması bekleniyor. Aracın fiyatı ise 30 bin euro seviyesinde olabilir.

AUDİ Q4

Son yıllarda SUV modellere ağırlık veren AUDİ son olarak AUDİ Q4 SUV ile piyasaya yeni bir heyecan getirmek istiyor. BMW X4’e rakip olarak piyasaya sürülecek olan Q4, yeni 1.4 litrelik TSI benzinli motor ve 2.0 TDI dizel motor ile piyasada olacak. Q4 piyasa fiyatı ise 35 bin euro olması bekleniyor.

BMW 1

Yenilenmiş BMW 1, 2019 yılında yeniden piyasada yerini alacak. Dört çeker olacak olan yeni BMW 1, sürücüleri mutlu edecek birtakım özellikleri ile piyasada yerini alacak. Daha geniş yolcu koltukları ve genişlemiş bagajı ile önemli bir araç olacak. Piyasa fiyatı olarak ise 18 bin euro rakamı konuşuluyor.

Cupra Ibiza

Yeni 2019 model Cupra İbiza, Seat’dan bağımsız olarak Cenevre Fuarı’nda yerini aldı. SUV modelin aksine daha çok aile arabası olarak karşımıza çıkan aracın 2019 yılında satışta olması bekleniyor. Ford Fiesta ST’ye rakip olarak gelecek ve 200 beygir motora sahip olacak. 16 bin euro gibi bir piyasa fiyatına sahip olması bekleniyor.

Honda CR-V Hybrid

SUV araçlar içerisinde önemli bir yere sahip olan Honda, yeni Honda CR-V Hybrid modeli ile piyasaya farklı bir renk katması bekleniyor. Honda’nın yeni Akıllı Çoklu Mod Sürücüsü (i-MMD) kullanılacak bu araçta. 2.0 litrelik benzinli motoru ve ayrıca elektrikli motoru olacak CR-V SUV’un. Her ne kadar benzinli bir araç olsa kullandığı teknoloji sayesinde dizel gibi bir deneyim sunmayı hedefliyor Honda. Honda CR-V Hybrid piyasa fiyatı olarak 25 bin euro olması bekleniyor.

Mazda 3

Yeni Mazda 3 ile büyük bir çıkış yakalayan Mazda, önümüzdeki yıl yenilenmiş modeli ile karşımızda olacak. İç tasarım ve dış tasarım olmak üzere tüm aksamlarda yenilenmiş bir tasarımın karşımıza çıkması beklenirken, LCD ekran gösterge paneliyle karşımıza çıkacak.

Skoda Vision X

Skoda’nın Seat Arona’ya karşı piyasaya sürmeye hazırlandığı yepyeni crossoverı Skoda Vision X, geniş ve aile dostu bir araç olarak karşımıza çıkacak. Cenevre Otomobil Fuarı’nda sunulan ve hibrid olması beklenen aracın dört çekişli, kısa mesafelerde kullanılmak üzere 27 beygirlik elektrikli motora sahip olması bekleniyor. Aracın 14 bin euro gibi bir fiyata sahip olması bekleniyor.

Volkswagen Golf

Volkswagen, yeni 2019 model Golf modeliyle 2019 yılına farklı bir giriş yapmayı amaçlıyor. Elektrikli olması beklenen yeni Golf, Vw’nin MQB platformunun güncellenmiş halini kullanacak. Ayrıca araçta dijital bir ekran da olması bekleniyor. Vw Golf 2019 satış fiyatı olarak 16 bin euro olması bekleniyor.

Volvo V40

Volvo’nun yeni araçlarından olan V40, 2019 yılında piyasada olacak. Volvo XC40 ile aynı aynı CMA mimarisine dayanacak olmakla birlikte 4 farklı modeli ile piyasada olması bekleniyor. Benzinli, dizel, hibrid ve elektrikli modeli ile piyasaya sunulacak. BMW 1 ve Audi A3 modellerine karşı sunulacak aracın satış fiyatı 19 bin euro civarında olacaktır.

BMW X4

Yepyeni tasarımı ve görünümüyle 2019 yılında piyasada olacak BMW X4, sekiz vites ve otomatik şanzıman ile otomobil tutkunları için önemli bir tercih olacak. Birçok yeni teknolojiyi bünyesinde barındıracak aracın insan sesini algılayabilen ve konuşabilen bir Parknow sistemi olması da bekleniyor. Aracın piyasa fiyatı 360 bin lira civarında olması bekleniyor.

Yeni blog yazılarımızdan, Rentiva.com avantaj ve fırsatlarından haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

https://www.facebook.com/rentivacom/

https://www.instagram.com/rentivacom

Kiralık Arabayı Rezerve Ettirmenin Faydaları
4 Günlük Kamp Gezisine Hazır Mısınız?
Kiralık Arabayı Rezerve Ettirmenin Faydaları
4 Günlük Kamp Gezisine Hazır Mısınız?