2019 Honda HR-V Özellikleri
16/07/2018, 10:33
2019 Honda HR-V Özellikleri

2018 yılında otomobil markaları modellerini şekillendirirken 2019 yılı içinde çalışmalarını sürdürüyor. Markaların yeni araçlarını cazip kılabilmesi için rekabet dünyasında önemli özellikler sunmaları gerekiyor. Rakiplerini geçmek isteyen markalar tıpkı 2019 Honda HR-V gibi yenilikler ile karşımıza çıkması gerekiyor.

Nissan Juke ve Mazda CX-3 gibi önemli rakiplerin olduğu piyasada Honda’nın HR-V modeli üzerinde ciddi yenilikler sunması bekleniyor. Japon otomobil üreticisi Honda, bu uyarıları dikkate almış olacak ki, 2019 yılında farklı ve istenilen özellikleri sunacağa benziyor. Stil ve motor konusunda karşımıza çıkan yeni özellikler, spor model araç severleri heyecanladıracak gibi duruyor.

2019 Honda HR-V Yenilenmiş Tasarım Sunuyor!


Honda HR-V Crossover SUV, güçlü performansı ve genişlemiş bagajı ile 2019 yılında piyasada olacak. Bunun yanı sıra ise ön farlarda karşımıza çıkan önemli değişiklikler bizi bekliyor. Daha parlak ve daha uzun mesafeli yeni farlar gece sürüşlerinde avantaj sağlıyor.

Genel dış tasarım ise yan tamponlar ile ön ızgaranın genel görünüme sağladığı katkı da aracın yeni özelliklerinden. 17 inç alaşım jantlar, incelmiş tekerlekleriyle bu SUV modelinin güçlü kılıyor. Deri malzeme ve siyah cam detayları ise iç mekanın daha klasik olduğunu gösterebilir. Ayrıca geniş dokunmatik LED ekran teknolojisi de yeniyi ve klasiği birleşimi olarak karşımıza çıkıyor.

2019 Honda HR-V Motor


2019 Honda HR-V, yenilikçi ve güçlü motor özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bu yeni modelde 2 farklı motor seçeneği olması bekleniyor. 1.5 litre ve 1.8 litre benzinli motorlar, 144 ve 177 beygir gücüne sahip olacak. 6 vitesli şanzıman ile CVT ise kullanıcı seçimine bağlı. Arazi şartlarında fazlasıyla yeterli olabilecek motor seçenekleri hakkında diğer bilgiler henüz kesinleşmiş değil. Ancak ekolojik kurallar göz önüne alındığın bu kurallara uyulacağı ve düşük yakıt tüketimi sağlayacağı da bilgiler arasında.

2019 Honda HR-V Fiyatı ve Çıkış Tarihi


2018 Honda HR-V, 20.000 $ ile 26.500 $ arasında bir rakama farklı alternatifler ile satışa sunulmuştu. 2019 Honda HR-V fiyatı ise yine bu seviyelerde olacağı belirtilirken, çıkış tarihi olarak ise 2019 yılının ortaları düşünülüyor. Net satış fiyatı ve çıkış tarihi için birkaç ay beklemek doğru olacaktır.

Yeni blog yazılarımızdan, Rentiva.com avantaj ve fırsatlarından haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

https://www.facebook.com/rentivacom/

https://www.instagram.com/rentivacom

Arabada Dinlenebilecek 2018 Yol Şarkıları Listesi
Kiralık Arabayı Rezerve Ettirmenin Faydaları
Arabada Dinlenebilecek 2018 Yol Şarkıları Listesi
Kiralık Arabayı Rezerve Ettirmenin Faydaları